O targach

RemaDays Warsaw

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 50 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła 483 wystawców i 10 000 odwiedzających, w tym 1688 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

NADCHODZĄCA EDYCJA 2023

30000

ODWIEDZAJĄCYCH

830

WYSTAWCÓW

50000m2

POWIERZCHNIA

SEKTORY TARGOWE

ROZWIŃ

Gifts World umożliwia zapoznanie się z największą w Polsce ofertą: producentów, importerów i dystrybutorów upominków reklamowych – długopisów, kubków, breloków, zestawów, galanterii, gier, gadżetów sportowych, biurowych, kuchennych, premium itp.

Textile Zone jest idealną przestrzenią dla firm specjalizujących się w nowoczesnych rozwiązaniach w branży odzieżowej. To sektor targów w którym znajdą Państwo dostawców: odzieży reklamowej, odzieży roboczej, odzieży sportowej, odzieży ochronnej, fitness, medycznej, maszyn znakujących (sitodrukowych, hafciarek itp), tkanin i dzianin, tekstyliów domowych i użytkowych, dodatków i akcesoriów, usług itp.

Packaging Materials to sektor targów stworzony specjalnie z myślą o firmach specjalizujących się w produkcji opakowań fasonowych, klapowych, kaszerowanych, kartonów,puszek, ozdobników, materiałów samoprzylepnych itd.

Sektor Photo Creation to idealna przestrzeń dla wystawców oferujących rozwiązania oparte na przekazie foto/wideo, firmy specjalizujące się w produkcjach filmowych, fotografii produktowej, banki zdjęć.

ROZWIŃ

POS & Display to idealne miejsce dla: dostawców z kategorii POS, POP & display, oferujących systemy wystawiennicze, totemy, ścianki, gabloty reklamowe, standy, lady recepcyjne, trybunki ekspozycyjne, roll-upy, itp.

Lighting Systems to sektor targów, który powstał z myślą o dostawcach z dziedziny reklamy świetlnej, zewnętrznej i wewnętrznej oferujących identyfikację wizualną: ledy, neony, kasetony podświetlane itp.

Outdoor Advertising to sektor targów stworzony dla: dostawców specjalizujących się w reklamie zewnętrznej: reklamie mobilnej, billboardach, banerach, szyldach, kasetonach, reklamie pneumatycznej, digital signage, oklejaniu aut, flagach itp.

ROZWIŃ

Technology Park to sektor targów, w którym znajdą Państwo: maszyny do znakowania, hafciarki, maszyny poligraficzne, plotery, maszyny UV, lasery, media do druku, frezarki, producentów kasetonów, materiały do produkcji reklam (plastik, szkło, metal itp).

Printing House to sektor targowy stworzony dla: specjalistów od usług druku – w tym offsetowego,cyfrowego, sitodruku, tampodruku, haftu, termotransferu,druku wielkoformatowego, znakowania, uszlachetnień:tłoczenia, foliowania, lakierowania itp.

W sektorze IT & e-Solutions odnajdą Państwo: firmy specjalizujące się w rozwiązaniach informatycznych dla reklamy, design, aplikacje mobilne, wirtualna rzeczywistość, systemy CRM, nowe technologie.

LOKALIZACJA

REMADAYS WARSAW

Miejsce

Ptak Warsaw Expo

Termin

1-3.02.2023

Godziny

9:30 - 17:00