Odwiedź Pawilon Turecki i poznaj jego możliwości

RemaDays Warsaw to międzynarodowe targi dedykowane branży reklamowej i druku. Co roku przyciągają wystawców i uczestników ze wszystkich stron świata. Podczas 18. edycji wydarzenia będzie można odwiedzić między innymi Pawilon Turecki, w którym swoje oferty zaprezentują liderzy branży z Kraju Półksiężyca.

Międzynarodowe targi branży reklamowej i druku RemaDays Warsaw cieszą się rosnącym prestiżem od 2005 roku. Ich 18. edycja zorganizowana będzie na jeszcze większą skalę niż poprzednie. 50 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej (prawie dwukrotnie więcej niż u europejskiej konkurencji), niemal pięciuset wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzających – nadchodzące wydarzenie będzie rekordowe.

Event wzbudza zainteresowanie uczestników i wystawców z całego świata. Pozwala to na usystematyzowanie ofert, sprawdzenie najkorzystniejszych rozwiązań i otwarcie się na nowe, zagraniczne rynki.

RemaDays Warsaw. Odwiedź Pawilon Turecki i poznaj jego możliwości

RemaDays Warsaw 2023 będzie między innymi okazją do odkrycia tureckiego rynku reklamy i druku. Możliwości tego stosunkowo odległego rynku będzie można poznać w dedykowanym Pawilonie Tureckim, w którym zaprezentują się liderzy branży, oferujący swoje usługi na atrakcyjnych warunkach.

Kto konkretnie zaprezentuje się w przestrzeni przeznaczonej dla wystawców z Kraju Półksiężyca? Będą to Thermohis, Pasin Tekstil, Gritty Machine, Gorenler, Zirve Grup,    Matuya, Aysar, Ozen, EforGrup, Ilpen, Hasat Sapka czy Bambina Tekstil.

Warto otworzyć się na nowe rynki z RemaDays Warsaw 2023. To ostatnie dni, w których można bezpłatnie zarejestrować się na wydarzenie. Więcej informacji dostępnych jest na stronie remadays.com.