Cała Europa na targach Rema Days Warsaw

Dziewiętnasta edycja Rema Days Warsaw odbyła się w Ptak Warsaw Expo w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2024 roku. Jej główną osią zainteresowania były międzynarodowe kontraktacje. Uczestniczyli w nich odwiedzający i wystawcy z całej Europy.

Rema Days Warsaw - kontraktacje i networking na pierwszym planie

Ptak Warsaw Expo skupia się na organizacji wysoce wyprofilowanych wydarzeń biznesowych, które integrują przedsiębiorców. Dzięki naciskowi położonemu na kooperację, poszczególne firmy mają możliwość    rozwinąć się zarówno organizacyjnie, jak i ofertowo, w obu tych przypadkach optymalizując koszta i zwiększając konkurencyjność.

Podczas Rema Days Warsaw na pierwszym planie było ułatwienie przeprowadzania międzynarodowych kontraktacji i networkingu. Biznesy były łączone przy pomocy różnych środków. Pierwszym z nich była wykwalifikowana kadra organizatorów, doświadczona w budowaniu relacji biznesowych między podmiotami. Ponadto, firmy obecne podczas wydarzenia mogły skorzystać z dedykowanej aplikacji, która ułatwiała stworzenie bazy potencjalnych klientów z osób, które odwiedzały poszczególne stoiska. Jednocześnie każdy obecny mógł zaznajomić się z Wielką Księgą Reklamy i Druku, czyli nieodzownym punktem każdej edycji Rema Days Warsaw. Wydawnictwo to stanowi największe kompendium wiedzy o firmach działających branży, pozwalając korzystającym zidentyfikować marki dostarczające potrzebne im rozwiązania zarówno w czasie targów, jak i po nich.

Rema Days Warsaw - cała branża w jednym miejscu

Podczas Rema Days Warsaw można było spotkać zarówno osoby decyzyjne w poszczególnych firmach, jak i specjalistów szukających kontaktów i aktualnej wiedzy (część edukacja imprezy realizowana jako Rema Congress). Wśród nich byli właściciele i przedstawiciele agencji reklamowych i drukarni, projektanci i kreatywni specjaliści z branży reklamy, szefowie i specjaliści marketingu i PR w przedsiębiorstwach, dystrybutorzy materiałów reklamowych, przedstawiciele handlowi wydawnictw i firm produkujących opakowania, właściciele i pracownicy studia DTP, dystrybutorzy materiałów drukarskich oraz przedstawiciele domów mediowych.

Podczas Rema Days Warsaw wyżej wymieniona grupa zapoznała się z ofertami cenionych producentów i dystrybutorów materiałów i gadżetów reklamowych, usług reklamowych i marketingowych, reklam telewizyjnych, jak również agencji reklamy i marketingu. Nie zabrakło firm dostarczających nośniki reklamowe, druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy czy przemysłowy. Ponadto dostępni byli twórcy innowacyjnych rozwiązań poligraficznych i introligatorskich czy też oprogramowania i narzędzi dla przemysłu poligraficznego.

Kto wziął udział w Rema Days Warsaw?

W Rema Days Warsaw wzięli udział między innymi FUJIFILM, Atrium, Integart, Alter, DMPLOT, Canon, EPSON, POLKOS, EUROPEAN MEDIA GROUP, Teba, ANPLAST, AKONDA, SMART LFP, Polska Grupa CNC, PEGASUS, Adsystem, MAGENTA-VISION, DKS, RICOH czy Elavon.

Wydarzenie odwiedziło 25 350 uczestników. Kolejna, dwudziesta edycja eventu, odbędzie się w dniach 28-31.01.2025r.