Szanowni wystawcy,
Serdecznie dziękujemy za chęć udziału w naszych targach.

Jak co roku, wydarzeniem towarzyszącym RemaDays Warsaw będzie
WIECZÓR WYSTAWCÓW,
który gromadzi w jednym miejscu cały sektor reklamy i druku.

Zapraszamy Państwa 1 lutego 2023 na jedyne takie branżowe spotkanie w roku do Klubu SEN w Warszawie.
Bardzo prosimy o kontakt mailowy w celu przesłania indywidualnych zaproszeń do dnia 15.01.2023r. na adres: julia.kwiatkowska@warsawexpo.eu

Gwiazda Wieczoru:
ELEKTRYCZNE GITARY

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZYCH TARGÓW REKLAMY I DRUKU W POLSCE

RemaDays Warsaw to innowacyjne wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i zagranicy. Targi wyróżnia dostępność, największej w Polsce, powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM ODWIEDZAJĄCYCH

Charakter wydarzenia przyciąga głównie reprezentantów takich gałęzi reklamy jak: druk zarówno wielkoformatowy jak i małoformatowy, reklama wizualna, nośniki reklamowe, out&indor marketing, reklama świetlna, POS, upominki reklamowe, tekstylia reklamowe, produkcja poligraficzna. To tysiące Twoich potencjalnych Klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy dni targowe na pokazanie swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej RemaDays oraz dużemu zainteresowaniu mediów TWÓJ brand dotrze do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe. Podczas trzech dni targów wystawcy zaprezentują produkty i rozwiązania – od ploterów, poprzez nowoczesne rozwiązania reklam świetlnych, aż do gadżetów reklamowych.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas RemaDays przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej