Pozostał miesiąc do największego święta miłośników reklamy i druku – RemaDays Warsaw!

18. edycja RemaDays Warsaw zachwyci wszystkich odwiedzających!

1-3 lutego 2023 roku w Ptak Warsaw Expo spotkają się przedstawiciele polskich i europejskich liderów branży. Spodziewamy się ponad 800 wystawców.

Wśród nich znajdą się m.in.: Inventini, Stanley/Stella, Kornit Digital, Polska Grupa CNC, Scorpio, Fuji Film, PNG, jhkpolska.pl, PromoEfekt, Pegasus, Antigro Designer, Designer Club, EcoBag czy dpsdruk.pl. Wśród partnerów medialnych są natomiast Świat Druku, Visual Communication, Poligrafika.pl i Print Publishing.

RemaDays Warsaw to event, na którym spotkają się inwestorzy z twórcami dotychczas nieobecnych na polskim rynku rozwiązań. To również możliwość zaczerpnięcia od wzorców zagranicznych, bowiem rok po roku RemaDays Warsaw przyciągają kontrahentów z nawet najodleglejszych końców Europy.

Trendy dla branży

Gadżety reklamowe, obok programów lojalnościowych wspomagających sprzedaż, to wciąż ważne narzędzie budowania relacji i komunikacji z kontrahentem. Stąd cieszy nas obecność wystawców, którzy zaskakują swoją ofertą. Więcej: https://remadays.com/katalog-wystawcow/

Gadżety są potrzebne! Wzmacniają przekaz marketingowy firmy, są fizyczną manifestacją strategii marketingowej firmy. Skuteczny upominek reklamowy jest dziś ekologiczny, funkcjonalny, personalizowany, dobrej jakości i atrakcyjny cenowo….a to niemałe wyzwanie!

Cały ekosystem reklamowy przygotowuje się na rok pełen niełatwych wyzwań. Czeka nas wiele zmian w obszarach technologicznych, rosnąca dynamika cyfryzacji, jak i coraz bardziej podkręcone wymagania odbiorców i rynku, w efekcie – konieczność rewizji wydatków, dyskusja nad działaniami najbardziej efektywne pod kątem ROI.

Tu z pomocą przychodzi przygotowana jak co roku Konferencja RemaDays 2023.

Konferencja RemaDays 2023

Znakomici eksperci z branży, pomysły, estetyka i ruchy, które pokochają Twoi klienci. To wszystko w przygotowanych trzech salach tematycznych: Marketingowej, Poligraficznej i ViperPrint.

Prezentacje naszych prelegentów przedstawią główne trendy kształtujące komunikację audiowizualną w nadchodzącym roku. Uczestnicy zdobędą wnikliwą wiedzę na temat pomysłów, estetyki i narzędzi, które pomogą im przewodzić na rynku i wyróżniać się swoimi reklamami, kampaniami lub projektami wizualnymi. Omawiane tematy obejmują trendy w fotografii, projektowaniu stron internetowych, projektowaniu graficznym, reklamie, muzyce i nie tylko.

Szczegółowy program znajdziecie tutaj: https://remadays.com/konferencja-remadays/

Preferencje dotyczące wyboru artykułu reklamowego zmieniają się nieustannie. Trendy wyznaczają nowe technologie, które inspirują branżę reklamową do poszukiwania coraz bardziej zaskakujących, oryginalnych i nowatorskich gadżetów gadżety lewitujące, ramki cyfrowe, artykuły użytkowe z recyklingu itp.

Tendencją spójną z trendem ESG z pewnością będą artykuły eko, ale rosnącą popularnością cieszyć się będą produkty retro, gadżety wielofunkcyjne i wciąż – dedykowane odbiorcom luksusowym.

Analogicznie do nowych trendów w outdoorze, w którym prowadzone są prace nad rewolucyjnym typem reklamy spersonalizowanej.

Ekskluzywny content? Zdrowa dawka dystansu i humoru?

To wszystko się przyda – tak jak szybkie decyzje wewnątrz organizacji i jeszcze szybsza realizacja.

Prognozy RemaDays Warsaw

Wydarzenie 1-3 lutego dedykowane jest producentom i dystrybutorom innowacyjnych technologii, maszyn i materiałów do druku oraz poligrafii, usługodawcom z zakresu produkcji reklamowej, reklamy wizualnej, nośników reklamowych out&indoor, reklamy świetlnej, POS, mediów i wyposażenia, a także upominków, tekstyliów i opakowań reklamowych.

Przewidywana liczba wystawców to aż 830 producentów, usługodawców i dystrybutorów działających w branży. Prognozowana skala uczestnictwa 30 000 gości z kraju i zagranicy, którzy będą mogli wziąć udział w 10 tematycznych konferencjach. Wydarzenie tej skali umożliwione zostanie dzięki wysoce sprofilowanym pod wymagania eventów najwyższego szczebla halom Ptak Warsaw Expo. W sumie przygotowane zostanie 50 000 m2 przestrzeni wystawienniczej.

Zostań wystawcą podczas RemaDays Warsaw, docierając do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Więcej informacji można znaleźć na: remadays.com/zostan-wystawca
Twoja obecność podczas wydarzenia to spozycjonowanie się w gronie marek premium i gwarancja rozwoju w branży.