Najważniejsze branżowe targi reklamy i druku znów w Ptak Warsaw Expo

Zbliża się wydarzenie, na które czekała cała branża reklamy i druku. 19. edycja RemaDays Warsaw odbędzie się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2024 roku w Ptak Warsaw Expo. Patronat honorowy nad imprezą objęły Polska Izba Druku, Warszawska Izba Gospodarcza i Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Najważniejsze branżowe targi reklamy i druku znów w Ptak Warsaw Expo

RemaDays Warsaw nie trzeba przedstawiać nikomu z branży reklamy i druku. To wydarzenie biznesowe, które już od 19. edycji integruje sektor, stawia na międzynarodową dynamikę wystawców i odwiedzających oraz daje narzędzia, które służą zarówno w czasie eventu, jak i po nim.

Rok do roku cieszy się ono rosnącym uznaniem i zainteresowaniem. Pomiędzy edycją 2022 a 2023 nastąpił 127 procentowy wzrost liczby odwiedzających z Polski i 121 procentowy w przypadku gości z zagranicy. Zwiększyła się tym samym również powierzchnia wystawiennicza targów z 35 tysięcy m2 do 50 tysięcy m2. To pokazuje jak istotną rolę pełnią RemaDays Warsaw i dlaczego warto być w miejscu, które kształtuje przyszłość branży.

Najwięksi w branży reklamy i druku na RemaDays Warsaw 2024

Renoma, którą cieszą się RemaDays Warsaw, przyciąga najważniejszych przedstawicieli branży. W gronie wystawców 19. edycji wydarzenia, która odbędzie się w 2024 roku, znaleźli się między innymi FUJI FILM, Integart, Canon, Atler, 3M, EPSON, POLKOS, EUROPEAN MEDIA GROUP, Taba, Anplast, AKONDA, Polska Grupa CNC, PEGASUS, Adsystem, DKS, RICOH, MAGENTA-VISION, Atrium czy Centrum Maszyn CNC.

Odwiedzający będą mogli poznać oferty wiodących przedstawicieli sektora. Będą to producenci i dystrybutorzy produktów reklamowych i gadżetów, agencje reklamowe i marketingowe, domy mediowe, drukarnie wielkoformatowe, wydawcy mediów i reklamy telewizyjnej, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń dla druku offsetowego, producenci i dystrybutorzy maszyn dla druku cyfrowego, producenci i dystrybutorzy urządzeń druku 3D, producenci i dystrybutorzy materiałów i komponentów dla poligrafii, producenci nośników reklamy zewnętrznej, producenci i dystrybutorzy oprogramowania i sprzętu dla grafików, a także dostawcy usług drukarskich i introligatorskich.

W jednym miejscu i czasie spotkają się najważniejsi przedsiębiorcy działający w branży, a ich oferty pozwolą usprawnić działania oraz zwiększyć konkurencyjność innych podmiotów.

Kongres Branży Reklamy i Druku oraz Wielka Księga Reklamy i Druku

Istotnymi aspektami RemaDays Warsaw są Kongres Branży Reklamy i Druku oraz Wielka Księga Reklamy i Druku. Pierwszy z nich to doroczne spotkanie ekspertów, którzy wygłaszają prelekcje na najbardziej aktualne tematy dotykające sektor. W czasie 19. edycji nie zabraknie rozmów o trendach, innowacjach, optymalizacji, automatyzacji i digitalizacji działań. Będzie można poznać przykłady dobrych praktyk i dowiedzieć się jak najefektywniej zarządzać produktem.

Wielka Księga Reklamy i Druku to z kolei niezbędnik każdego specjalisty działającego w sektorze. Z dokumentu można korzystać zarówno w czasie targów RemaDays Warsaw, jak również po nich. To kompendium wiedzy na temat brandów, ofert i znaczące ułatwienie w kontekście nawiązywania współprac z nowymi partnerami biznesowymi.

Nie czekaj więc i zagwarantuj sobie udział w RemaDays Warsaw już dziś!

Zostań wystawcą: https://remadays.com/zostan-wystawca/
Zarejestruj się: https://remadays.com/rejestracja/