„Świat DRUKU” na RemaDays i Rema Congress

Wydawnictwo Polski Drukarz, wydawca „Świata DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza podczas Rema Congress 2024, organizowanego w trakcie targów RemaDays Warsaw, na prelekcję pt. „Niesamowity świat druku: technologie, innowacje, prestiż”. Poprowadzi ją Rafał Kłąb, który opowie o działalności i osiągnięciach wydawnictwa, w tym o dwóch pracach nagrodzonych w ostatnim czasie w konkursie Złotego Gryfa. Wesprze go Leszek Wyrzykowski, przedstawiciel firmy Multifol, która jest współrealizatorem obydwu nagrodzonych wydań miesięcznika – specjalista omówi stronę technologiczną ich produkcji, przede wszystkim uszlachetnienia zastosowane na okładkach.

Prelekcje odbędą się w sali konferencyjnej zlokalizowanej w hali F, pierwszego i drugiego dnia targów (wtorek i środa) o godz. 14.00, trzeciego dnia targów, w czwartek, o godz. 13.00.
Zespół „Świata DRUKU”, jak co roku, zaprasza na swoje stoisko – F1.22 (przy restauracjach), gdzie można zapoznać się z ofertą wydawnictwa Polski Drukarz, kalendarium szkoleń i konferencji organizowanych w ramach Akademii Wiedzy, a także zakupić interesujące publikacje książkowe poświęcone poligrafii.
Gości targów RemaDays zainteresować może w szczególności szkolenie „Poligrafia w marketingu”. Odbędzie się ono 20 marca br. w Warszawie, a poprowadzi je doświadczony trener, nauczyciel, naukowiec i konsultant – dr inż. Jacek Hamerliński.

Program szkolenia stanowi kompendium wiedzy poligraficznej, która będzie przydatna każdej osobie (także bez wykształcenia i wieloletniego doświadczenia poligraficznego) współpracującej z drukarniami. Celem szkolenia jest sprawienie, aby obydwie strony mogły porozumiewać się „tym samym językiem”. Prelegent w przystępny sposób zapozna uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomi możliwości i ograniczenia poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią.

Szczegółowe informacje, program, warunki udziału w szkoleniu oraz formularz rejestracyjny znajdą państwo na stronie http://szkolenia.akademia-wiedzy.eu/.